Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cyklo Děčín (náš tým) v roce 2014

Úspěchy našich cyklistů v roce 2014 

Jan Brňák  juniorský biker  18 let - výborné výsledky v této sezoně,

2. místo v celkovém pořadí Peklo Severu ve své kategorii

2. místo v celkovém pořadí seriálu Haven 2014 ;

1. místo  Janovský trhák

Ivana Kopecká  vynikající reprezentace teamu v závodech horských kol na závodech po celé ČR 

3x 1. místo v jednotlivých závodech ; 7x 2.místo místo v jednotlivých závodech;

3x 3.místo místo v jednotlivých závodech

2.místo v celkovém pořadí seriálu Haven 2014 ( Liberecký kraj ) ;

3.místo v seriálu Peklo Severu 2014 ;

dále pak další umístění na 5. místě 

16. místo z toho ohromného počtu startujích žen - vynikající úspěch na Česká televize Author Cup 2014


Daniel Nosek, který jezdí horská kola v kategorii Muži 30 - 39 let. Zde je konkurence mnohem větší ale i tak se mu podařilo urvat velice dobré výsledky :

1x 1. místo ; 1x 2.místo ; 2 x celkové 3.místo v seriálu Haven a Peklo Severu ! ; dále pak 4 x 4. místo ; 3x 5.místo a dalších asi 10 umístění do elitní desítky a opět musím vyzdvihnout vynikající výsledek na již zmíněném ČT Author cupu, kde v této nabyté kategorii dojel na celkově 45.místě z několika set závodníků a se ztrátou na profi jezdce jen 10 minut


Ivan Salaba - silniční závodník letos sice dle svých slov neměl formu i přes tisíce natrénovaných kilometrů, nicméně si myslíme, že i tak zajel reprezentativní výsledky. Ivan Salaba je již v té nejvyšší kategorii tedy většinou Masters ( tj. muži nad 49 let ) a zde i přes možné zdání je obrovská konkurence. Většinou se letos jednalo o umístění do první desítky, nicméně minulý sezona byla ve znamení medailí a to i na závodech republikových tedy pohárů. 
 

 

Náhledy fotografií ze složky cyklo závody 2014